STOWARZYSZENIE PROJEKT DZIECIAKI

DRZEWA PRZY PLACU ZABAW

ZRZUTKA

Chcemy zaproponować Wam wzięcie udziału w kolejnym naszym przedsięwzięciu. Tym razem, chodzi o drzewa przy placu zabaw. We współpracy z Sołtysem chcemy zakupić oraz zlecić sadzenie drzewek w okolicy placu zabaw. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko wytrzymać na naszym placu w upalne dni, gdy żar leje się z nieba, a w okolicy nie ma miejsca, w którym można by było choć na chwilę się schować w cieniu. Chcielibyśmy delikatnie zmienić krajobraz w obrębie terenu świetlicy obsadzając go drzewami. Do zrealizowania planu niezbędne są środki finansowe. Jako Stowarzyszenie nie udźwigniemy tego zadania sami. Potrzebujemy wsparcia finansowego. I o to wsparcie chcieliśmy poprosić Was - mieszkańców Karwian.

Nasz cel to: 3000,-

Na dziś, dzięki Wam, mamy już!

1957,- czyli 65%


10 wpłat
na konto PayPal
36 wpłat
na konto bankowe

NASZ CEL

Drzewa przy placu zabaw

Planujemy zakup drzew (sadzonek), które sprawią, że na placu zabaw pojawi się cień. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się nam umilić zabawę na placu zarówno dzieciom jak i rodzicom.3000,-


Pamiętajcie, że jako Stowarzysznie nie chcemy na siebie brać odpowiedzialności związanej z sadzeniem drzew. Chcemy aby zajęli się tym profesjonaliści, którzy zadbają o odpowiednią ziemię, przygotowanie terenu i poprawne osadzenie roślin. Będziemy starali się, wraz z Sołtysem, przekonać władze Gminy do wsparcia nas w tych działaniach.

Wasze wsparcie ma znaczenie!

WESPRZYJ NAS

Możesz zrealizować przelew na nasze konto

Bank: mBank

Nazwa odbiorcy: STOWARZYSZENIE PROJEKT DZIECIAKI

Numer konta bankowego: 64 1140 2004 0000 3102 7735 1844

Tytulem: darowizna na cele statutowe stowarzyszenia - swietlica


Możesz zrealizować przelew PayPal

Jeżeli chciałbyś zostać sponsorem instytucjonalnym, jest nam niezwykle miło! Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami: biuro [at] projekt-dzieciaki [dot] org

CZY JEST JAKIEŚ RYZYKO?

W każde działanie wpisane jest ryzyko. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, czy coś pójdzie nie tak. Ale, jak zawsze, postaramy się projekt zrealizować szybko, sprawnie i jawnie :)