Udało nam się doprowadzić do końca kolejny z naszych projektów – „Wiedza, kluczem do przyszłości”. Tym razem postanowiliśmy skupić się na Szkole Podstawowej w Rzeplinie.

W realizacji tego projektu pomogła nam Fundacja PKO BP dzięki której mogliśmy sfinansować zakup pomocy szkolnych – dziękujemy!

logopko

Chcielibyśmy też wspomnieć, że pomysł na to jak zrealizować projekt podsunął nam dyrektor Oddziału 1-go na Bielanach Wrocławskich. Podczas rozmowy, od słowa do słowa, zostaliśmy nakierowani na Fundacje PKO BP. W związku z tym, serdeczne podziękowania dla pana Zbigniewa Horli – dyrektora oddziału.

Projekt, który zgłosiliśmy, został w części zaakceptowany. Dzięki pozyskanym środkom, udało się nam kupić: ułamki, ułamki – kule i sześciany, bryły magnetyczne, zestawy do budowy brył, wagę, odważniki, bloczki do nauki o ułamkach, decymetr sześcienny, liczydło szkolne (ułamkowe), przyrządy tablicowe.

Dzieciaki w Szkole Podstawowej w Rzeplinie będą mogły korzystać z tych wszystkich pomocy podczas lekcji matematyki, a dla tych wszystkich, którzy do szkoły już nie chodzą zamieszczamy zdjęcia „gadżetów”.

DSC_0514 DSC_0516
DSC_0525 DSC_0526
DSC_0528 DSC_0531
DSC_0533 DSC_0535
DSC_0536 DSC_0537
DSC_0540 DSC_0543
DSC_0545

Oczywiście wybór pomocy naukowych nie był przypadkowy. Nie był też naszym widzimisię. Decyzja dotycząca wyboru poszczególnych zestawów należała do kadry nauczycielskiej. W końcu to nauczyciele wiedzą, co najbardziej się przyda podczas zajęć 🙂

„Wiedza, kluczem do przyszłości” to nasz kolejny projekt. Mamy nadzieję, że nie ostatni 🙂

No i oczywiście zachęcamy do aktywnego udziału w pracach naszego stowarzyszenia.